Diğer Nakliyat Firmalarından Farkımız nedir?

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat

Diğer Nakliyat Firmalarından Farkımız nedir?

Sevenler Diyarbakır Evden Eve Nakliyat

Taşınma Süreciniz!

Anlaşma

İş planı

Paketleme

Taşıma

Teslim

Her şeyden önce iş bedeli için fiyat ve yapılan işin süresi için zaman konusunda gerekli anlaşmalar yapılır. Gerekli anlaşmalar yapıldıktan sonra süreç başlar. Taşıma öncesinde ekspertizimiz ev ya da işyerinize gelip taşıyacağımız eşyaları, Zamanı, Yol durumunu, hava  durumu gibi faktörleri önceden hesaplar ve gerekli bilgilendirmeyi yapar. Eşyalarınızın zarar görmemesi; sağlıklı ve hijyenik bir nakliyat süreci için taşınacak tüm eşyalarınız tarafımızca özel olarak paketlenir. Bütün eşyalarınızı azami titizlikle araçlarımıza yerleştiririz ve gideceği yere hiç bir zarar görmeden naklederiz. Kara yolları çok tehlikeli  yollardır ve biz bunu çok iyi farkındayız ve bu sebeple çok dikkatliyiz. Şirket olarak eşyalarınızı aldığımız gibi bırakmak ile yükümlüyüz. Bu sebeple yuvanızdan nasıl aldıysak yerleştirip, düzenleyip o şekilde montajlıyoruz. Montaj için gerekli ekip ve ekipmanlara sahibiz.

Diğer Nakliyat Firmalarından Farkımız nedir?

Düşük fiyat garantisi

Zamandan Tasaruf.

Hasarsızlık garantisi

İndirim hakkı

Vizyonumuz

Olabilecek en düşük fiyat garantisi vermekteyiz. Zamanınızın değerli olduğu bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Taşıma süreci boyunca tüm eşyalarınız isteğe bağlı olarak sigortalanmaktadır. Daha önce bizim aracılığımızla taşınmış olanlar indirim hakkı kazanırlar. Daima müşteri odaklı olarak işlerimizi yürütmekte ve bu çerçevede çözüm önerileri geliştirmekteyiz.

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat

Bizi aramadan karar vermeyin! 0 534 439 21 40

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat hizmetleri kalite ve özeni Sevenler Nakliyat sayesinde yakalayın. Nakliyat sektörü yeni bakış açısı geKaraburunn firmalardandır. Yenilikçi ve müşteriye odaklı çalışma presipleri, değişmeyen kalite anlayışımız ile sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Evden eve nakliyat hizmetleri hassas, hızlı ve çözümcül yaklaşımları referanslarının arasına sürekli yeni birini ekleyen şirketimiz müşterilerine özel ideal ödeme kolaylığıda sağlamaktadır. Nakliyat sektörü uzun yıllardan beri hizmet veren Sevenler evden eve Nakliyat Diyarbakır’dan tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat işleri Sevenler evden eve taşımacılık hizmet kalitesini hissedin… Müşterilerimiz bizim için her şeyden üstün tutuyor ve eşyanızı en hızlı en güvenli olacak bir şekilde taşıyoruz. Bürodan büroya depolama başta olmak üzere hızlı aynı zamanda güvenilir taşımacılık hizmeti veren müşteri odaklı çalışma çizgisiyle Diyarbakır’daki hizmet bekleyen müşterilerimiz için özenle nakliyat hizmeti sunmaktayız. Taşıma ekspertizi müşterinin beklentilerini öğrenir aynı zamanda taşıma işinin hangi yerler arasında nasıl yapılacağı planlar yapar, planladığı bu hizmet en yüksek dikkat ve kalite servis hizmeti ile sağlar ve çözümler sunarak sonuçlandırır.

Diyarbakır Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Firma elemanlarımızı evinize veya iş yerinize göndererek eşyaların kapladığı alan, taşıma koşulları ve taşıma işleminin fiyatlandırma hakkında size ayrıntılı bilgi veriyoruz. Tüm tedbir, dikkat titizliğine rağmen, yine oluşabilecek herhangi olağanüstü duruma veya olası kazalara karşı eşyalarınız sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

Eşya Paketleme işlemi Paketlenme yapılacak eşya cinsine hacmine göre muhtelif ebatlarda karton kutular kullanılır. Kristal cam eşyalar gibi eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için ise yatay aynı zamanda askılı yüksek boy koliler, mobilya beyaz eşyalar için patlak naylon, kraft kağıdı, evden eve nakliyat firmaları tırtırlı kağıt kullanılmaktadır. Profesyonel elemanlarımız tarafından eşyalarınız demonte edilerir ve titizlikle paketlenir koruma altına alınır. Paketleme malzemesi olarak her zaman en çağdas en iyi sonuç veren malzemeler seçilir.

Yükleme işlemi tamamlanması akabinde, önceden belirlenen en kısa güvenli güzergah üzerinde araçlar yola çıkar. Eşyalarınızın korunması zarar görmesini önlemek amacıyla, sarsıntılara meydan vermemek için yol boyunca oldukça dikkatli aynı zamanda yavaş bir seyir halinde ilerleyen araçlarla, aynı veya farklı bir şehirdeki yeni taşınma adresinize güvenli bir şekilde eşyalarınızı ulaştırıyoruz. Taşınma adresinize gelindiğinde, dikkat titizlikle hareket edilerek, güvenli şekilde eşyalarınız araçtan indiriyoruz.